Blog Image
  • Admin
  • 2023-03-31

Güzellik Merkezlerinde Randevu Takibi Nasıl Yapılır?

Güzellik Merkezlerinde Randevu Takibi Nasıl Yapılır?

Esteware randevu takip programı, müşterilerin belirli bir tarihte ve saatte, belirli bir hizmet için merkeze gelmelerini planlamak ve organize etmek için kullanılır.

Esteware, müşterilerin randevu oluşturup alabilecekleri bir programdır. Müşteriler genellikle arayıp veya mobil uygulama üzerinden randevu alırlar. Esteware, merkezin müşteri randevularını organize etmek ve takip etmek için kullanılan bir programdır. Esteware randevu takip programı, müşterilerin randevularını değiştirme veya iptal etme seçeneklerini sunar ve personelin randevulara katılımını yönetir.

Esteware randevu takip programı ayrıca, müşterilerin randevu hatırlatıcı mesajlarını otomatik olarak göndererek, müşterilerin randevularını kaçırmamalarını sağlamaktadır. Esteware randevu takip programı ayrıca, müşterilerin randevularını onaylamasını sağlayarak güzellik salonuna gelmeme belirsizliğini ortadan kaldırır. Esteware randevu takip programı ile müşteriler için anketler düzenleyebilir, alınan hizmet için yorum isteyebilirsiniz.

Esteware, güzellik merkezlerinin müşteri hizmetlerini ve memnuniyetini artırmaya yardımcı olurken, işletmenin verimliliğini ve gelirini de artırır.